Henkilökunta

Jyvässeudun 4H-yhdistys

Digi & Game Center

Matarankatu 2

40100 Jyväskylä


Anni Ström, toiminnanjohtaja, 
044 567 0103, anni.strom@4h.fi

Anna Moilanen, nuorisotoiminnan koordinaattori
044 567 0104, anna.moilanen@4h.fi

Mika Huotari, MediassaPro -hankekoordinaattori,  4H-yritykset
044 770 8508, mika.huotari@4h.fi

Satu Korhonen, LuotsaamoLab uravalmentaja 
044 352 2036, satu.korhonen@4h.fi

Mari Kuusisto, LuotsaamoLab uravalmentaja 
040 559 6419, mari.kuusisto@4h.fi

Jari Ulmanen, LuotsaamoLab pelivalmentaja 
040 708 0721, jari.ulmanen@4h.fi

Janne Joensuu, LuotsaamoLab pelivalmentaja 
045 135 7684, janne.joensuu@4h.fi

Aleksi Ilmonen, LuotsaamoLab esports-valmentaja, Hitpointti hankekoordinaattori
040 4804775, aleksi.ilmonen@4h.fi